4 Alanda 16 Ödül, 600'ün üzerinde proje sektörde 8. Yıl

info@kemalkeskin.com

Twitter

Google+

Instagram

Facebook

E-İhracat Danışmanlığı

Uluslararası pazarda yerinizi alın.

SEO Danışmanlığı

Google'da hedefiniz zirve olsun.

Marka Araştırma / Tescil

Patent & Markanız işlemleri.

İletişime Geçiniz

Uluslararası pazarda yerinizi alın.

01
BASARI ELDE
1 1
2 2
3 3

Projelerinize vereceğimiz ücretler Türkiye şartlarına göre ayarlanmıştır. Bu nedenle ilk önce bi kahvemizi için bence Türkiye şartlarına göre ayarlanmıştır. Bu nedenle ilk önce bi kahvemizi için bence Bu nedenle ilk önce bi kahvemizi için bence Türkiye şartlarına göre ayarlanmıştır. Bu nedenle ilk önce bi kahvemizi için bence

Start Work Medium

Avrupa'nın En Büyük Isı Yalıtım Levhaları Üreticisine Rakipsiz Konumlandırma

Dijital görünürlüğü en hızlı yükselen marka başarısı.

Yapı sektörünün Google'da Featured Snippets ile birçok konu başlığında öne çıkıyor olması öne çıkan bu alanları daha da değerli hale getiriyor. Sektörde gözardı edilen ancak yüksek potansiyele sahip brand görünürlüğü olan Featured Snippets kurulan strateji ile çok kısa sürede "decorative wall panels" gibi birçok kelimede marka öne çıkarıldı. 250'den fazla kelimede elde edilen pozisyonlama ile organik trafik ve gelen satış oranlarında %120 artış sağlandı.

1.383

Anahtar Kelime / Ürün

+36

Ülkeye E-İhracat

E-Fatura

e-Fatura, her iki tarafın da elektronik fatura kullanıcısı olduğu durumlarda kullanılan elektronik fatura çeşididir

E-Dönüşüm

e-Dönüşüm, bilginin, değerin, varlığın, girişimciliğin ve ihtiyaçların dijital dünyada gerçekleştirilmesidir

Prodüksiyon

Video prodüksiyon, tanıtım filmi çalışmaları animasyon, kurgu, hava çekimleri çalışmalarında hizmet vermekteyiz

İşletmenize Özel

Kurumsal kimlik sürecinde firmanızın yanında olarak sizler için en iyi çözümleri bir araya topluyoruz.

Bizimle Simdi Isini Buyut!

Simdi çalışma alanını, değişen ticaret şekli, pazarlama

Opencart'ın Kitabını Yazdık

E-Ticaret uzmanı olmak isteyenler ve pazarlamada kariyer hedefleyenler için kaçırılmaz fırsat. Nasıl yaparımın cevapları bu kitapta.
10 yıllık e-ticaret ve dijital pazarlama tecrübesinin, onlarca adet yazılmış kitaplardan hazırlanmış olan detaylı ve kapsamlı bir rehber...

Daha Fazla

Digital Pazarlama

Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir.

Basla

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir? SEO, “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelir. SEO, ücretli olmayan (“organik” olarak bilinir) arama motoru sonuçları aracılığıyla web sitenizin trafik kalitesini, miktarını ve markanızın trendini artırma uygulamasıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu, Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir. SEO aynı zamanda Arama Motoru Optimizasyonu‘nun İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization (SEO) kelimelerinin kısaltılmış biçimidir.

Basla

Yazilim

Web , web sitesinin dinamik bir yapıya sahip

Basla

Mobil Uygulama

Günümüzde internet kullanımı, bilgi alma, alışveriş, iletişim gibi konular başta olmak üzere hemen her konuda ilk olarak yardım aldığımız araç mobil cihazlar. Kullanıcıların her geçen gün mobil cihazlara gösterdiği ilginin artması, hatta akıllı telefonların hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi bu mecranın pazarlama anlamında da önem kazanmasını sağlıyor.

Basla

Amazon

Amazon, fiziksel ürün satan markalar için büyük bir fırsat sunmaktadır. İyi haber şu ki, Amazon'da satış yapmak yalnızca ABD'de yaşayanlar ve şirketler ile sınırlı değil; ABD topraklarında hiç bulunmadan da ABD'de Amazonlar üzerinden satış yapmak mümkün.

Basla

E-Ticaret

Web, wb sitesinin dinamik bir yapıya sahip olması yani

Basla

Masa Ustu

Web programlama, web sitesinin dinamik bir yapıya sahip olması yani

Basla

Backend Developer

Tanımlandığı kelime öbeğinden de anlaşılacağı üzere, bir web projesinin son kullanıcının görmediği çekirdek yazılım kısmına Back-End ve bu mimariyi kodlayan yazılımcıya ise Back-End Developer, yani yazılım geliştirici denir.

Basla

Danisman

Web programlama, web sitesinin dinamik bir yapıya sahip olması yani

Basla

Bizimle

TANISIN

ILETISIM
Sizinle hangi yolla iletişime geçmemizi istersiniz?

Telefon E-posta

Sektöre yön vermekten gurur duyuyoruz.

2010 yılında kurduğumuz firmamız, bugüne kadar firmasını web dünyasında görmek isteyen yüzlerce şirkete destek verdi. Kuruluşumuzdan bugüne ve daha öncesinden edindiğimiz bilgi, deneyim ve becerilerimizi kullanarak profesyonel bir şekilde hizmet sağlıyoruz.


Türkiye'nin en büyük söve ve ısı yalıtım malzemesi

NEREDEYİZ?

Mersin Ofis

Merkez Mah. 52136 SK. A2 / A9, 33200 Mezitli/Mersin

İngiltere Ofis

Unit 2 Imex Business Park Birmingham
B69 3EX

Kurs Merkezi

Merkez Mah. 52136 SK. A2 / A9, 33200 Mezitli/Mersin

+90 532 442 94 10

Müşteri Hizmetleri

+44 7876 744878

İngiltere Ofis / England Office

+90 553 568 94 10

Eğitim & Seminer

If you don’t like to fill forms like us - just drop us a line!

info@kemalkeskin.com

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER

FAQ's

How can I pay for my appointment?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Sed illo quod debitis ducimus iste soluta rerum ipsa consequuntur minus quae. Ea minus ex corporis, pariatur quia rerum sequi iusto odit enim expedita fugiat, assumenda molestiae earum iste blanditiis, ipsum ratione.

What can I expect at my first consultation?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Sequi, molestias similique! Molestiae sapiente omnis, illo facere odit reprehenderit eveniet consequuntur sit minus adipisci temporibus eius inventore quidem. Dignissimos, facere quae. Rem quas a laborum est officia pariatur voluptatum iusto perferendis aut labore fugit magni inventore nulla architecto, velit, facilis itaque.

What are your opening hours?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eos error ea accusantium? Sunt cum in, repudiandae et facere at nesciunt commodi non quia earum libero aliquid labore obcaecati repellendus consequatur! Nesciunt impedit ducimus illum unde optio veritatis atque facere, voluptate a odio asperiores laudantium rerum.

Do I need a referral?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Facilis quisquam numquam labore explicabo cupiditate laboriosam. Ipsam explicabo possimus illum aspernatur.

Is the cost of the appointment covered by private health insurance?

Cok guncel ve indirimli yazilim ve digital pazarlama kurslar elit. Explicabo quos quam asperiores enim sequi nihil? Iure blanditiis autem in ratione rerum, sequi cupiditate eos nemo iusto unde eaque voluptatum alias, porro aliquid sunt. Nesciunt veritatis, ex esse tempora laudantium officiis? Quas corrupti a aut sed quaerat, ipsa incidunt tempora velit dolor distinctio repellat tenetur illum consectetur quos veniam eius provident earum doloremque commodi! Minus amet, obcaecati rem, modi accusantium ad, deleniti possimus incidunt laudantium vitae iusto laborum culpa! Similique, repellat.

What are the parking and public transport options?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Facilis quisquam numquam labore explicabo cupiditate laboriosam. Ipsam explicabo possimus illum aspernatur.