Hakkımızda

2010 yılında kurduğumuz firmamız, bugüne kadar firmasını web dünyasında görmek isteyen yüzlerce şirkete destek verdi.
Kuruluşumuzdan bugüne ve daha öncesinden edindiğimiz bilgi, deneyim ve becerilerimizi kullanarak profesyonel bir şekilde hizmet sağlıyoruz.

about

Neden Bu Yoldayız ?

Çalışma alanını, değişen ticaret şekli, pazarlama ve internet kullanımı konularında yoğunlaştırmıştır. Bu alanlarda dünya şekillenirken Türkiyen'in geriden takip ediyor olması bizi harekete geçiren en büyük etkendir. Profesyonellik gerektiren bu alanlarda kalitemizi ve yol haritamızı çok iyi belirlediğimize inanıyoruz. Başarıya giderken sadece hizmet verip karşılığını almak ekibimizin çalışma mantığına çok uzaktır. Bizler verdiğimiz hizmetin, profesyonel ekibimizle her zaman arkasında durarak müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz..Her hizmetimiz, alanında profesyonel takım arkadaşlarımız tarafından verilmekte ve yöneticiler tarafından sürekli takip edilmektedir.

Tanışma

Analiz

Projelendirme

Kusursuz Sonuç

Türkiye'nin İlk Beyin Hastanesine Rakipsiz Konumlandırma

Dijital görünürlüğü en hızlı yükselen marka başarısı.

Geniş Açıklama : Sağlık sektörünün Google'da Featured Snippets ile birçok konu başlığında öne çıkıyor olması öne çıkan bu alanları daha da değerli hale getiriyor. Sektörde gözardı edilen ancak yüksek potansiyele sahip brand görünürlüğü olan Featured Snippets özelinde kurulan strateji ile çok kısa sürede "bipolar nedir" gibi birçok kelimede marka öne çıkarıldı. 250'den fazla kelimede elde edilen pozisyonlama ile organik trafik ile gelen randevu oranlarında %20 artış sağlandı.

7.383

Geniş Açıklama : Tekno

90343

Geniş Açıklama : hepsi

Potansiyelden Ziyaretçiye

Datadaki her bir rakamın ayrı bir insana dokunduğunun bilinciyle hareket ediyor, ürün ve hizmetlerinize ihtiyaç duyulmadan önceki evreleri kurgulayarak potansiyel ziyaretçilerinizin yolculuk haritalarını çıkarıyoruz. Daha fazla görüntüleme, daha fazla bilinirlik ve daha fazla ziyaretçi.